Regulamin korzystania z Amazon

Poniżej znajduje się przetłumaczony przy pomocy Google Translate regulamin Amazon.com

Korzystanie z serwisu

Ostatnia aktualizacja: 05 grudnia 2012

Zapraszamy do Amazon.com. Amazon Services LLC i / lub jej spółek zależnych ("Amazon") oferują funkcje stron internetowych i innych produktów i usług do Ciebie podczas wizyty lub sklep na Amazon.com, używać produktów Amazon lub usługi, należy użyć aplikacji Amazon dla telefonu lub korzystania z oprogramowania Amazon w związku z którymkolwiek z powyższych (łącznie "Amazon Services"). Amazon zapewnia podległych Amazon następujących warunków.

Korzystając z usług Amazon, zgadzasz się na te warunki. Proszę przeczytaj je uważnie.

Oferujemy szeroką gamę Amazon Services, a czasem o warunkach korzystania. Podczas korzystania z usługi Amazon (na przykład swój profil, Karty podarunkowe, Amazon błyskawiczne Video, biblioteki multimediów, lub Amazon aplikacji dla telefonów komórkowych), który również będzie przedmiotem wytycznych, zasad i porozumień odnoszących się do tej Amazon usługi ("Service Warunki "). Jeżeli te warunki pracy są niezgodne z Warunkami korzystania z usługi, warunki te usługi będzie kontrolować.

PRYWATNOŚĆ

Zapoznaj się z naszą Polityka Prywatności, która również określa warunki korzystania z Amazon Services, aby zrozumieć nasze praktyki.

KOMUNIKACJA ELEKTRONICZNA

Kiedy używać usługi Amazon, lub wysłać e-mail do nas, komunikujesz się z nami drogą elektroniczną. Użytkownik wyraża zgodę na otrzymywanie od nas informacji drogą elektroniczną. Będziemy z Tobą poprzez e-mail lub poprzez wywieszenie informacji na tej stronie internetowej lub za pośrednictwem innych usług Amazon. Zgadzasz się, że wszystkie umowy, powiadomienia, ujawnienia i inne informacje, które oferujemy Państwu drogą elektroniczną spełniają wszelkie wymagania prawne, że takie zawiadomienia na piśmie.

PRAWA AUTORSKIE

Wszystkie treści zawarte w lub dostępne za pośrednictwem dowolnej usługi Amazon, takich jak tekst, grafika, loga, ikony przycisków, obrazy, pliki audio, cyfrowe pliki do pobrania, i kompilacje danych jest własnością Amazon lub jej dostawców i są chronione przez prawo Stanów Zjednoczonych i międzynarodowe copyright prawa. Kompilacja wszystkich treści zawarte w lub dostępne za pośrednictwem dowolnej usługi Amazon jest wyłączną własnością firmy Amazon i chronione przez amerykańskie i międzynarodowe prawa autorskie.

ZNAKI

Kliknij tutaj, aby zobaczyć niepełną listę znaków towarowych Amazon. Dodatkowo, grafika, loga, nagłówki stron, ikony przycisków, skrypty i nazwy usług zawarte w lub dostępne za pośrednictwem dowolnej usługi Amazon są znakami towarowymi lub szata graficzna z Amazon w Stanach Zjednoczonych i innych krajach. Amazon znaki i szata graficzna nie może być stosowany w połączeniu z jakimkolwiek produktem lub usługą, która nie jest Amazon, w jakikolwiek sposób, który może powodować dezorientację wśród klientów, lub w jakikolwiek sposób, który dyskredytuje lub kompromituje Amazon. Wszystkie inne znaki towarowe nie będące własnością Amazon, które pojawiają się w każdej usługi Amazon są własnością ich właścicieli, którzy mogą być lub nie być stowarzyszeni, powiązani lub sponsorowani przez Amazon.

PATENTY

Jeden lub więcej patentami Amazon dotyczą Amazon Services oraz do funkcji i usług dostępnych za pośrednictwem Amazon Services. Fragmenty Amazon Services działa na mocy licencji z jednego lub więcej patentów. Kliknij tutaj, aby zobaczyć niewyczerpujący wykaz obowiązujących patentów Amazon i obowiązujących patentów licencjonowanych.

LICENCJA I DOSTĘP

Temat do zgodności z tymi warunkami korzystania z serwisu i swojej uiszczenia należnych opłat, Amazon lub jej dostawców treści udzielenia ograniczonej, niewyłącznej, niezbywalnej, non sublicencjonowaniu licencji dostępu i osobistego i niekomercyjnego wykorzystania Amazon Services. Niniejsza licencja nie obejmuje odsprzedaży lub komercyjnego wykorzystania każdej usługi Amazon, lub jej zawartości; żadnego gromadzenia i wykorzystywania wykazów produktów, opisów lub cen; pochodzącej Amazon korzystanie z dowolnej usługi lub jej zawartości; pobierania lub kopiowania konta informacji na rzecz innego kupca, lub ich wykorzystanie eksploracji danych, robotów lub podobnych narzędzi do gromadzenia i ekstrakcji. Wszelkie prawa nie udzielone wyraźnie Państwu w tych Warunkach Korzystania lub warunki korzystania z serwisu są zastrzeżone i przechowywane przez Amazon lub jej licencjodawców, dostawców, wydawców, praw, lub innych dostawców treści. No Service Amazon, ani częścią każdej Amazon Serwisu, nie może być powielana, powielane, kopiowane, sprzedawane, odsprzedawane, odwiedzane lub w inny sposób wykorzystywana w celach komercyjnych bez pisemnej zgody Amazon. Nie możesz kadrowanie lub wykorzystanie techniki kadrowania do wyodrębnienia jakichkolwiek znaków towarowych, logo lub innych informacji zastrzeżonych (w tym zdjęcia, tekst, układ strony lub formy) z Amazon bez wyraźnej, pisemnej zgody. Użytkownik nie może używać żadnych meta tagów lub innego "ukrytego tekstu" wykorzystującego nazwę Amazon lub handlowymi, bez wyraźnej pisemnej zgody Amazon. Użytkownik nie może nadużywać Amazon Services. Użytkownik może korzystać z usług tylko w Amazon dozwoloną przez prawo. Licencje udzielane przez Amazon rozwiązać, jeśli nie są zgodne z niniejszych Warunków Korzystania lub warunki korzystania z serwisu.

TWOJE KONTO

W przypadku korzystania z usługi Amazon, jesteś odpowiedzialny za utrzymanie w tajemnicy swojego konta i hasła oraz ograniczenie dostępu do komputera, a użytkownik zgadza się przyjąć odpowiedzialność za wszystkie czynności wykonywane w ramach konta lub hasła. Amazon nie sprzedaje produkty dla dzieci, ale sprzedaje je do dorosłych, którzy mogą nabywać za pomocą karty kredytowej lub innego dozwolonego sposobu płatności. Jeśli nie masz 18 lat, możesz skorzystać z usług Amazon tylko z udziałem jednego z rodziców lub opiekuna. Ofert alkoholu na Amazon są przeznaczone dla osób dorosłych. Musisz mieć co najmniej 21 lat, aby kupić alkohol lub używać funkcji serwisu związanych z alkoholem. Amazon zastrzega sobie prawo do odmowy świadczenia usług, zamknięcia konta, usuwanie treści, lub anulować zamówienie, według własnego uznania.

OPINIE, KOMENTARZE, komunikacji i innych materiałów

Użytkownicy mogą zamieszczać opinie, komentarze, zdjęcia i inne treści, wysyłać e-kartki i inne informacje, i przedstawia propozycje, pomysły, uwagi, pytania, lub inne informacje, o ile treść nie jest nielegalna, obscenicznych, grożących, oszczerczych, naruszające prywatność, naruszenie praw własności intelektualnej, lub w inny sposób szkodliwe dla osób trzecich lub obraźliwe i nie składają się z lub zawierają wirusy, kampanii politycznych, handlowych nakłania, łańcuszki, masowe wysyłki, lub jakiejkolwiek formy "spam". Nie możesz używać fałszywych adres e-mail, podszywać się pod inną osobę lub podmiot, lub w inny sposób wprowadzać w błąd co do pochodzenia karty lub inne treści. Amazon zastrzega sobie prawo (ale nie obowiązek) do edycji i usuwania takich treści, ale nie regularnie pisał treści.

Jeśli nie zawartość pocztą lub złożyć materiał, a jeżeli nie wskazują inaczej, Użytkownik udziela Amazon niewyłącznej, nieodpłatnej, bezterminowej, nieodwołalnej, iw pełni sublicencji prawo do używania, powielania, modyfikowania, adaptowania, publikowania, tłumaczenia, tworzenia dzieł pochodnych , dystrybucji i wyświetlania tych treści na całym świecie we wszystkich mediach. Użytkownik udziela Amazon i licencjobiorcom prawo do używania nazwy, które można złożyć w związku z takich treści, jeśli zechcą. Użytkownik oświadcza, że ​​posiada lub w inny sposób kontroluje wszystkie prawa do treści, które post;, że zawartość jest właściwa, że ​​korzystanie z treści, które dostarczają nie narusza tej zasady i nie spowoduje szkody dla jakiejkolwiek osoby lub podmiotu; i że będzie zabezpieczać Amazon dla wszystkich roszczeń wynikających z treści, które dostarczają. Amazon ma prawo, ale nie obowiązek, do monitorowania i edycji lub usunięcia wszelkich działań lub treści. Amazon nie ponosi odpowiedzialności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści umieszczane przez Ciebie lub osoby trzeciej.

Skargi dotyczące praw autorskich

Amazon szanuje własność intelektualną innych. Jeśli uważasz, że Twoja praca została skopiowana w sposób, który stanowi naruszenie praw autorskich, prosimy śledzić naszą Zasad i procedury dochodzenia roszczeń związanych z naruszeniem praw autorskich.

RYZYKO UTRATY

Wszystkie przedmioty zakupione od Amazon są wykonane zgodnie z umową przesyłki. Oznacza to, że ryzyko utraty i tytuł dla takich przedmiotów przechodzi na Państwa na naszej dostawy przewoźnikowi.

Powroty, zwroty i tytuł

Amazon nie bierze tytuł zwrotem artykułów aż do poz przybywa w naszym centrum spełnienie. Według naszego uznania, refundacja może być wydany bez konieczności zwrotu. W tej sytuacji, Amazon nie bierze tytuł zwracanej pozycji. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych zwrotów i refundacji można znaleźć w naszym Centrum zwrotach.

OPIS PRODUKTU

Amazon stara się być jak najbardziej dokładne. Jednak, Amazon nie gwarantuje, że opisy produktów lub inne treści jakiejkolwiek usługi Amazon są dokładne, kompletne, wiarygodne, aktualne i wolne od błędów. Jeśli produkt oferowany przez Amazon sam nie jest taki jak opisano, jedynym rozwiązaniem jest powrót to w nieużywanym stanie.

CENNIK

Jeżeli nie podano inaczej, cennika lub Sugerowana Cena widoczna dla produktów na każdym Amazon Serwisu oznacza pełną cenę detaliczną wymienione na samym produkcie, sugerowane przez producenta lub dostawcę, lub oszacowane zgodnie ze standardową praktyką przemysłową, lub szacowanej wartości detalicznej o porównywalnie Ciekawa pozycja oferowane gdzie indziej. Cena lub Cena sugerowana jest ocena porównawcza cena i może lub nie może reprezentować cenę obowiązującą w każdym obszarze danego dnia. Na pewne rzeczy, które są oferowane w zestawie, cena katalogowa lub Cena proponowana może reprezentować "open-ręki" cen, co oznacza sumę szacowanej przez producenta lub sugerowane ceny detalicznej dla każdego z elementów wchodzących w skład zestawu. W przypadku, gdy produkt jest oferowany do sprzedaży przez jednego z naszych sklepów, cennika lub Sugerowana cena może być zapewnione przez handlowca.

W odniesieniu do produktów sprzedawanych przez Amazon, nie możemy potwierdzić cenę przedmiotu, aż zamówienie. Pomimo naszych starań, mała liczba pozycji w katalogu może zostać wyceniony błędnie. Jeśli prawidłowa cena produktu, sprzedawanego przez Amazon jest wyższy niż nasz podanej cenie, my, według naszego uznania, albo skontaktować się z instrukcją przed wysyłką lub anulowania zamówienia i powiadamia o takim odwołaniu. Inni kupcy może zastosować różne zasady w przypadku wyceniony błędnie pozycji.

Zazwyczaj nie obciąży Państwa karty kredytowej, aż po zamówienie wszedł proces wysyłki lub dla produktów cyfrowych, dopóki robimy cyfrowych produktów dostępnych dla Ciebie.

WARUNKI AMAZON SOFTWARE

W uzupełnieniu do niniejszych Warunków Użytkowania, terminy znalezione tutaj zastosowania do oprogramowania (w tym wszelkie aktualizacje do oprogramowania i dokumentacji związanej), które możemy udostępnić do Ciebie od czasu do czasu do użytku w związku z Amazon Services ( "Oprogramowanie Amazon").

Inne firmy

Strony inne niż Amazon prowadzenia kawiarni, świadczenia usług lub sprzedaży linii produktów na tej stronie. Ponadto oferujemy linki do stron firm zależnych oraz niektórych innych przedsiębiorstw. Nie jesteśmy odpowiedzialni za badania lub oceny, a nie gwarantujemy te oferty, jakiekolwiek z tych firm lub osób lub zawartość ich stron internetowych. Amazon nie ponosi żadnej odpowiedzialności za działania, produktów i zawartość wszystkich tych i innych osób trzecich. Należy dokładnie zapoznać się z ich polityką prywatności i inne warunki użytkowania.

WARUNKI GWARANCJI I OGRANICZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI

AMAZON SERVICES AND ALL informacji, treści, materiałów, wyrobów (w tym oprogramowanie) oraz inne usługi zawarte lub w inny sposób UDOSTĘPNIANY POŚREDNICTWEM USŁUG Amazon PRZEDSTAWIONA PRZEZ AMAZON NA ZASADZIE "TAK JAK JEST" i "AS DOSTĘPNE", chyba, że INDZIEJ na piśmie. AMAZON NIE UDZIELA ŻADNYCH GWARANCJI JAKIEGOKOLWIEK RODZAJU, WYRAŹNE LUB sugerowanej, działanie AMAZON usług lub informacji, treści, materiałów, wyrobów (w tym oprogramowanie) lub innych usług znajdujących się na lub w inny sposób udostępniane za pośrednictwem Amazon Usługi, chyba że ustalono inaczej na piśmie. UŻYTKOWNIK WYRAŹNIE POTWIERDZA, ŻE KORZYSTA Z Amazonii Usług na własne ryzyko.

W PEŁNYM ZAKRESIE DOZWOLONYM PRZEZ PRAWO, Amazon UDZIELA ŻADNYCH GWARANCJI, BEZPOŚREDNIE LUB POŚREDNIE, W TYM, ALE NIE TYLKO, GWARANCJE PRZYDATNOŚCI HANDLOWEJ I PRZYDATNOŚCI DO KONKRETNEGO CELU. AMAZON NIE GWARANTUJE, ŻE AMAZON usług, informacji, treści, materiałów, wyrobów (w tym oprogramowanie) lub innych usług znajdujących się na lub w inny sposób udostępniane za pośrednictwem Amazon USŁUG, Amazon serwerach oraz elektroniczne komunikaty wysyłane z AMAZON SĄ WOLNE OD WIRUSÓW LUB INNYCH szkodliwych składników. AMAZON NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA JAKIEKOLWIEK SZKODY ZWIĄZANE Z UŻYCIEM SERWISU AMAZON, jak i każdej informacji, treści, materiałów, wyrobów (w tym oprogramowanie) lub innych usług znajdujących się na lub w inny sposób dostępne dla użytkownika za pośrednictwem dowolnego AMAZON SERWISU, W TYM, ALE NIE TYLKO BEZPOŚREDNIE, POŚREDNIE, PRZYPADKOWE, STRATY MORALNE I WTÓRNE, chyba że ustalono inaczej na piśmie.

Pewne prawa państwa nie jest ograniczanie gwarancji lub wyłączenia lub ograniczenia odpowiedzialności za niektóre szkody. JEŚLI TAKIE PRAWO DOTYCZY TO YOU, NIEKTÓRE LUB WSZYSTKIE POWYŻSZE WYŁĄCZENIA, WYŁĄCZENIA LUB OGRANICZENIA MOGĄ NIE MIEĆ ZASTOSOWANIA, a może mieć dodatkowe prawa.

SPORY

Wszelkie spory i roszczenia związane w jakikolwiek sposób z korzystaniem z jakichkolwiek usług Amazon lub jakichkolwiek produktów lub usług sprzedawanych lub rozprowadzanych przez Amazon lub poprzez Amazon.com będą rozstrzygane przez wiążący arbitraż, a nie w sądzie, chyba że może dochodzić roszczeń w małym sądzie roszczeń, jeśli roszczenia zakwalifikować. Federal Arbitration Act i federalne prawo arbitrażowe stosują się do niniejszej umowy.

Nie ma sędzia lub ława przysięgłych w arbitrażu, i opinia sądu arbitrażowego jest ograniczona. Jednak arbiter może przyznać indywidualnie takie same odszkodowania i ulgi, sąd (w tym nakazu i deklaratywnego orzeczenia lub odszkodowanie ustawowe), i musi przestrzegać warunków tych warunkach użytkowania, jak sąd będzie.

Aby rozpocząć postępowanie arbitrażowe, należy wysłać pismo z prośbą o arbitraż i opisując swoje roszczenie do naszego zarejestrowanego agenta Corporation Service Company, 300 Deschutes Way SW, Suite 304, Tumwater 98501. Arbitrażowe będzie prowadzone przez American Arbitration Association (AAA) zgodnie z jej zasadami, w tym procedur, AAA uzupełniający dla sporów konsumenckich powiązane. Reguły AAA dostępne są w www.adr.org lub dzwoniąc pod numer 1-800-778-7879. Płatność wszystkich zgłoszenia, administracji i arbiter opłat będzie regulowana przez przepisy AAA za. Będziemy zwrotu tych opłat w przypadku roszczeń o wartości poniżej 10.000 dolarów, chyba że arbiter określa zarzuty są niepoważne. Podobnie, Amazon nie będzie dążyć opłat adwokackich i kosztów w arbitrażu, chyba że arbiter określa zarzuty są niepoważne. Możesz zdecydować się na arbitraż prowadzony przez telefon, na podstawie pisemnych oświadczeń, lub osobiście w okręgu, w którym mieszka lub w innym uzgodnionym miejscu.

Każdy z nas zgadza się, że wszelkie rozwiązania sporu będą prowadzone tylko indywidualnie, a nie w klasie, lub skonsolidowane działania reprezentatywnego. Jeśli z jakiegokolwiek powodu w sądzie wniosek przechodzi w arbitrażu, a nie każdy z nas znieść wszelkie prawa do procesu sądowego. My także zarówno zgadzają się, że Ciebie lub możemy wnieść pozew w sądzie do spowodowania naruszenia lub inne nadużycia praw własności intelektualnej.

PRAWO

Wykorzystując wszelkie usługi Amazon, zgadzasz się, że Federal Arbitration Act, stosowane prawo federalne, a prawa stanu Washington, bez względu na zasady konfliktu przepisów, będzie regulować te warunki użytkowania i wszelkie spory jakiegokolwiek rodzaju, które mogą powstać między wami i Amazon.

REGULAMIN STRONY, modyfikacji oraz podzielności

Zapoznaj się z naszymi innych polityk, takich jak naszej polityki cenowej, umieszczone na tej stronie. Zasady te również regulują korzystanie z Amazon Services. Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w naszej witrynie, zasad służby, a te warunki użycia w każdej chwili. Jeśli którykolwiek z tych warunków zostanie uznane za nieważne, nieważne lub z jakichkolwiek powodów niewykonalne, warunek zostanie uznany za i nie ma wpływu na ważność i wykonalność pozostałych warunków.

NASZ ADRES

Amazon.com, Inc
P.O. Box 81226
Seattle, WA 98108-1226
http://www.amazon.com

Jak Podawać Subpoena

Jeśli masz wezwanie do sądu, aby służyć na Amazon, proszę zauważyć, że Amazon nie akceptuje serwis e-mailem lub faksem i nie reaguje na wezwania do sądu. Wszystkie wezwania muszą być prawidłowo podawane na Amazon.com, najlepiej mailing Wezwanie do Corporation Service Company (CSC), krajowych agencji Amazon zarejestrował. Tutaj znajdziesz adres Washington dla CSC (biuro CSC w danej jurysdykcji może być zlokalizowany przez sekretarza strony państwa):

Amazon.com, Inc
Corporation Service Company
300 Deschutes Way SW, Suite 304
Tumwater 98501
Do wiadomości: Departament Prawny - Subpoena

Należy pamiętać również, że dostarczając szczegółowe i dokładne informacje na początku ułatwi efektywne przetwarzanie żądania. Informacje te obejmują, na przykład, e-mail i / lub numer karty kredytowej, aby dokonywać zakupów do informacji dotyczących zakupu detalicznego, nazwisko, adres e-mail i adres fizyczny sprzedawcy do informacji sprzedawcy; Kindle numer informacji Kindle ( proszę zauważyć, że nie mamy informacji o lokalizacji GPS) oraz adres IP i kompletne datowniki informacji AWS.

Wskazówki i Procedura zgłaszania roszczeń o naruszenie praw autorskich Jeśli uważasz, że Twoja praca została skopiowana w sposób, który stanowi naruszenie praw autorskich, prosimy o zgłoszenie reklamacji za pomocą naszego formularza online. My szybko reagować na problemy właścicieli praw o domniemanym naruszeniu.

Jeśli wolisz wysłać raport w formie pisemnej, prosimy o podanie informacji:

 • Fizyczny podpis osoby upoważnionej do działania w imieniu właściciela praw autorskich;
 • Opis dzieła chronionego prawami autorskimi, które Twoim zdaniem zostały naruszone;
 • Opis, w którym materiał, który zdaniem narusza znajduje się na stronie internetowej;
 • Podaj swój adres, numer telefonu i adres e-mail;
 • Oświadczenie, że masz dobrej wierze, że zakwestionowane wykorzystanie nie jest autoryzowane przez właściciela praw autorskich, jego agenta lub prawo;
 • Oświadczenie, złożone pod groźbą odpowiedzialności karnej, że powyższe informacje zawarte w zawiadomieniu są dokładne i że jesteś właścicielem praw autorskich lub upoważniony do działania w imieniu właściciela praw autorskich.
 • Pełnomocnik Amazon Prawa autorskie do zawiadomienia o naruszeniu praw autorskich na jej stronie można dojechać w następujący sposób:

Prawa autorskie agent
Amazon.com Departament Prawny
P.O. Box 81226
Seattle, WA 98108
tel.: (206) 266-4064
fax: (206) 266-7010
e-mail: copyright@amazon.com

Adres Courier:
Prawa autorskie agent
Amazon.com Departament Prawny
410 Terry Avenue North
Seattle, WA 98109-5210
USA

Należy pamiętać, że procedura ta jest wyłącznie do powiadamiania Amazon, że materiały chronione prawami autorskimi zostały naruszone.

Warunki dodatkowe Amazon Software

 1. Korzystanie z Oprogramowania Amazon. Oprogramowanie można wykorzystywać w Amazon wyłącznie dla celów co pozwala używać i korzystać z Amazon Usług świadczonych przez Amazon, a na co zezwala Warunków Użytkowania, warunki te oprogramowanie oraz warunki korzystania z serwisu. Nie może zawierać żadnych części Oprogramowania Amazon do własnych programów lub jakiejkolwiek części kompilacji to w połączeniu z własnych programów, przenieść go do użytku z innej usługi lub sprzedawać, wynajmować, wydzierżawiać, wypożyczać, pożyczki, rozpowszechniania lub sub- licencji oprogramowania Amazon lub w inny sposób cedować jakichkolwiek praw do Oprogramowania Amazon w całości lub w części. Użytkownik nie może używać Oprogramowania Amazon dla nielegalnych celów. Możemy przestać udzielając Amazon Software i możemy zakończyć prawo do korzystania z Oprogramowania Amazon w dowolnym momencie. Twoje prawa do korzystania z Oprogramowania Amazon wygasa automatycznie bez powiadomienia ze strony nas, jeśli nie wywiąże się z któregokolwiek z tych warunków oprogramowania, warunki użytkowania lub inne warunki korzystania z serwisu. Dodatkowe terminy trzecich stron umieszczone lub rozpowszechniane z pewnym Oprogramowanie Amazon, że są wyraźnie określone w odpowiedniej dokumentacji może zwrócić się do tego Oprogramowania Amazon (lub oprogramowania włączona do Oprogramowania Amazon) i regulują korzystanie z takiego oprogramowania w przypadku konfliktu z nich Warunki użytkowania. Wszystkie programy w dowolnej usługi Amazon jest własnością Amazon lub jej dostawców oprogramowania i chronione przez prawo Stanów Zjednoczonych i międzynarodowym prawem autorskim.
 2. Korzystanie z usług stron trzecich. W przypadku korzystania z oprogramowania Amazon, może być również korzystanie z usług jednego lub więcej państw trzecich, takich jak bezprzewodowe przewoźnika lub dostawcę ruchomej platformie. Korzystanie z tych usług innych podmiotów może być przedmiotem odrębnych zasad, warunków użytkowania i opłat tych stron trzecich.
 3. No Inżynieria odwrotna. Użytkownik nie może i nie będzie wspierać, pomagać lub upoważnić inną osobę do kopiowania, modyfikowania, inżynierii wstecznej, dekompilować lub demontować, lub w inny sposób manipulować, Oprogramowania, Amazon, czy w całości lub w części i tworzenia dzieł pochodnych na podstawie lub Oprogramowania Amazon.
 4. Aktualizacje. W celu utrzymania oprogramowania Amazon up-to-date, możemy zaoferować automatyczne lub ręczne aktualizacje w dowolnym czasie i bez powiadomienia.
 5. Przepisy eksportowe; Użytkownicy rządowi. Musisz przestrzegać wszystkich eksportu i reeksportu ograniczeń i przepisów Departamentu Handlu i innych amerykańskich agencji i organów, które mogą mieć zastosowanie do Oprogramowania Amazon. Jeśli jesteś rząd amerykański użytkownik końcowy, jesteśmy w Amazon licencji oprogramowania dla ciebie jako "komercyjne" w rozumieniu tego pojęcia zdefiniowanym w US Code of Federal Regulations (patrz 48 CFR § 2.101), a prawa cię do udzielamy Software Amazon są takie same jak praw przyznajemy się do wszystkich innych na podstawie niniejszych Warunków Korzystania.

Źródło